MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraniT.!
Admin
Admin
GraniT.!

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Empty
MesazhTitulli: Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė?   Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 9:10 am

Lajmi i fundit qe po qarkullojn ėshtė se Shpati nuk ėshtė njė mashkull ndryshe nga ē’mendohet pėr tė, ndėrsa spekulohet se ai ėshtė duke bashkėjetuar me Rovena Stefėn nė Shkup.
Burime tė pakonfirmuara thonė se Rovena bashkėjeton me te dashurin e saj, i cili ka qenė luftėtar i UĒK-sė…

Kjo hedh poshtė hipotezėn se ata bashkėjetojnė, por ekziston dhe hipoteza tjetėr qė Shpati ka qenė luftėtar i UĒK-sė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
 
Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Informohu :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota :: V.I.P-
Kėrce tek: