MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rrefehu!!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraniT.!
Admin
Admin
GraniT.!

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

Rrefehu!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Rrefehu!!!!!!   Rrefehu!!!!!! I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 8:44 pm

Ketu tregoni emrin e personi qe
dashuroni dhe mos hezitoni se kjo
do te mbetet sekret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
GraniT.!
Admin
Admin
GraniT.!

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

Rrefehu!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Rrefehu!!!!!!   Rrefehu!!!!!! I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 8:46 pm

Une per veti momentalisht askende , megjithat kam
filluar ta simpatizoj dikende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
 
Rrefehu!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Dashuria-
Kėrce tek: