MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rregullorja per reklamimin e ueb faqes tuaj!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraniT.!
Admin
Admin
GraniT.!

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

Rregullorja per reklamimin e ueb faqes tuaj! Empty
MesazhTitulli: Rregullorja per reklamimin e ueb faqes tuaj!   Rregullorja per reklamimin e ueb faqes tuaj! I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 8:41 pm

Per ta reklamuar ueb faqen tuaj
ju duhet te permbushni ca obligime:

1.:Nje link i web forumit tonė duhet tė figuroj nė forumin tuaj.

2.:
Duhet tė jesh i prezantuar.

3.:
Njė antar ka drejt tė reklamoj vetėm nė njė temė nqs ka mė shumė se njė faqe.

Nqs nuk ju permbaheni ketyre rregullave ateher tema do te ju mbyllet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
 
Rregullorja per reklamimin e ueb faqes tuaj!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Pyetje & Bisedime :: Reklamo ueb faqen tende-
Kėrce tek: