MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rregulla tek Firma ( Sign, Banner )

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraniT.!
Admin
Admin
GraniT.!

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

Rregulla tek Firma ( Sign, Banner ) Empty
MesazhTitulli: Rregulla tek Firma ( Sign, Banner )   Rregulla tek Firma ( Sign, Banner ) I_icon_minitimeFri Jul 04, 2008 2:26 pm

Rregulla tek Firma ( Sign, Banner ) • Firma, Signatur, Banner te cilin deshironi me vendos tek firma ateher duhet te kete keto madhesi :
  a) 200 x 140
  b) 300 x 150 dhe
  c) 320 x 240
 • Nese nje antar/e vendos nje Logo, Banner apo Signature
  me madhsi me te madhe se ato qe kap permendur me lart ateher Firma do
  te editohet nga staffi pa dyshim, shpresojm ta keni kuptuar qellimin e
  kti rregulli.
 • Gjithashtu ndalohet te rreklamoni ndonje web-site tuaj tek firma.


 • Kujdes : Rreptsisht ndalohet te vendosni foto erotike apo ndonje foto tjeter ne menyre banale ( ofenduese )
Me respekt staffi LeXo.ORG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
 
Rregulla tek Firma ( Sign, Banner )
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Informohu :: Info & Lajmėrime-
Kėrce tek: