MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraniT.!
Admin
Admin
GraniT.!

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet Empty
MesazhTitulli: Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet   Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 8:17 pm

Presidenti i Republikės sė Kosovės, Fatmir
Sejdiu tė mėrkurėn nė Prishtinė vizitat e liderėve serbė nė Kosovė dhe
zgjedhjet lokale serbe qė priten tė mbahen tė dielėn, i ka quajtur si
tentativa tė qarta pėr ndarjen e Kosovės dhe se iluzioni pėr ndarjen e
Kosovės asnjėherė nuk do tė bėhet realitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
DeeniZ
Fillestar
Fillestar
DeeniZ

Numri i postimeve : 11
Join date : 07/07/2008

Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet Empty
MesazhTitulli: Re: Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet   Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet I_icon_minitimeMon Jul 07, 2008 11:43 am

Wow.Nice lajm!.......!@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Informohu :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: