MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SHPK bėhet me laborator tė forenzikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraniT.!
Admin
Admin
GraniT.!

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

SHPK bėhet me laborator tė forenzikės Empty
MesazhTitulli: SHPK bėhet me laborator tė forenzikės   SHPK bėhet me laborator tė forenzikės I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 8:16 pm

E ngarkuara me punė pranė Ambasadės sė SHBA-ve nė Prishtinė, Tina
Kaidanou, tė mėrkurėn i ka dorėzuar zyrtarisht ministrit tė Punėve tė
Brendshme Zenun Pajaziti ēelėsat e Laboratorit tė Forenzikės tė
SHPK-sė, projekt ky i financuar nga Qeveria e SHBA-ve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
DeeniZ
Fillestar
Fillestar
DeeniZ

Numri i postimeve : 11
Join date : 07/07/2008

SHPK bėhet me laborator tė forenzikės Empty
MesazhTitulli: Re: SHPK bėhet me laborator tė forenzikės   SHPK bėhet me laborator tė forenzikės I_icon_minitimeMon Jul 07, 2008 11:43 am

Wow.Nice lajm!.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
SHPK bėhet me laborator tė forenzikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Informohu :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: