MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlfreD!
V.I.P
V.I.P
AlfreD!

Numri i postimeve : 23
Join date : 04/07/2008

Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY" Empty
MesazhTitulli: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY" I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 6:47 pm

Motomodelja shqiptare nga Shkupi, 21 vjeēarja Sara Leshi, do tė jetė
shqiptarja e parė qė do tė pozoj Sara Leshi, shqiptarja e parė nė
‘’PLAYBOY’’ nudo pėr edicionin slloven tė revistės sė njohur amerikane
tė meshkujve "PLAYBOY". Sara Leshi si rezultat i paraqitjes sė saj nė
ballinėn e kėsaj reviste pornografike, ka qenė edhe mysafire speciale e
pronarit tė "PLAYBOY’"-it, Hugh Hefner, nė vilėn e tij luksoze nė Los
Angeles tė Kalifornisė, nė SHBA. Shkupjania bukuroshe shprehet se ka
nderin qė tė jetė fotomodeleja e parė shqiptare qė do tė pozoj nudo pėr
njė revistė kaq tė famshme botėrore dhe ndjehet tepėr krenare qė do tė
thyej tabutė se femrat shqiptare janė inferiore ndaj trendeve moderne
tė shoqėrisė.

Kush ėshtė Sara Leshi?

Sara Leshi ka lindur mė 7 Mars 1987, nė Shkup tė Maqedonisė. Ėshtė
vetėm 21 vjeēe, biondinė, e lartė 176 cm dhe peshon 48 kg, sykaltėr. I
posedon tė gjitha predispozitat fizike tė jetė shqiptarja e parė qė do
thyej mitin e mos lakuriqėsisė sė femrės shqiptare. Karriera e saj nė
show biznes ka nisur qė herėt, qė nė moshė tė re, ku ajo me bukurinė
dhe sharmin e saj ka marrė pjesė nė shumė sfilita mode, edicione
bukurie e spote reklamuese. Kulmi i suksesit tė saj ėshtė shpallja MISS
MAQEDONIA mė vitin 2004.


Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY" Y85hbzi5zuc2edf5ak

Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY" 76bie6s3zhoka7vp6cvy

Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY" Hm74q6yys0vkglpsb22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Arti & Kultura :: Kinema - Radio - Televizion-
Kėrce tek: