MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlfreD!
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 23
Join date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Jul 06, 2008 6:47 pm

Motomodelja shqiptare nga Shkupi, 21 vjeēarja Sara Leshi, do tė jetė
shqiptarja e parė qė do tė pozoj Sara Leshi, shqiptarja e parė nė
‘’PLAYBOY’’ nudo pėr edicionin slloven tė revistės sė njohur amerikane
tė meshkujve "PLAYBOY". Sara Leshi si rezultat i paraqitjes sė saj nė
ballinėn e kėsaj reviste pornografike, ka qenė edhe mysafire speciale e
pronarit tė "PLAYBOY’"-it, Hugh Hefner, nė vilėn e tij luksoze nė Los
Angeles tė Kalifornisė, nė SHBA. Shkupjania bukuroshe shprehet se ka
nderin qė tė jetė fotomodeleja e parė shqiptare qė do tė pozoj nudo pėr
njė revistė kaq tė famshme botėrore dhe ndjehet tepėr krenare qė do tė
thyej tabutė se femrat shqiptare janė inferiore ndaj trendeve moderne
tė shoqėrisė.

Kush ėshtė Sara Leshi?

Sara Leshi ka lindur mė 7 Mars 1987, nė Shkup tė Maqedonisė. Ėshtė
vetėm 21 vjeēe, biondinė, e lartė 176 cm dhe peshon 48 kg, sykaltėr. I
posedon tė gjitha predispozitat fizike tė jetė shqiptarja e parė qė do
thyej mitin e mos lakuriqėsisė sė femrės shqiptare. Karriera e saj nė
show biznes ka nisur qė herėt, qė nė moshė tė re, ku ajo me bukurinė
dhe sharmin e saj ka marrė pjesė nė shumė sfilita mode, edicione
bukurie e spote reklamuese. Kulmi i suksesit tė saj ėshtė shpallja MISS
MAQEDONIA mė vitin 2004.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Vrasja e luftėtarėve tė Ballit Kombėtar
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Arti & Kultura :: Kinema - Radio - Televizion-
Kėrce tek: