MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Web Development

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndihmė,Bisedime

Nė kėtė forum mund tė bisedoni , pyesni kėrkoni ndihmė pėr gjdo gjė qė ka tė bėj me HTML , XHTML , CSS , PHP , MySQL , SQL , JavaScript , DHTML , CGI&Perl , ASP , ASP.NET dhe gjithēka tjetėr qė ka tė bėj me Web Developement ( Web Zhvillim) .
00
Asnjė mesazh i ri

Tė tjera

Nė kėtė forum mund tė postoni video dhe tekst mėsime pėr Python , Java Development , Ruby On Rails , ColdFusion , XML , Ajax , WAP , etj ...
00
Asnjė mesazh i ri

Projektet Tuaja

Nė kėtė forum mund tė postoni projektet , shabllonet(templates), stilet , skriptet , web programet e programuara nga ju vetė .
00
Asnjė mesazh i ri

Sources Codes / Scripts

Nė kėtė forum mund tė postoni dhe gjeni sources codes apo kode tė gatshme dhe php script apo php skripta dhe web programe tė ndryshme qė kanė tė bėjnė me web developement apo ueb zhvillim.
00
Web Development Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riWeb Development Empty 0DavidDixon360prej Tue Mar 15, 2011 10:36 am
DavidDixon Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitėse Ngjitėse